TOM BRANGLE Oyuncu Kocu

https://actedcity.com/wp-content/uploads/2020/07/Team2.png

TOM BRANGLE Oyuncu Kocu

Tom Brangle bir çok başarılı oyuncuya Amerika,Kanada ve İtalya’da esin kaynağı olmuştur.

Create UR Life’ın kurucularından biridir. The Lee Strasberg Institute’ün kamera önü oyunculuk eğitmeni, Susan Batson Studyo’sunun “Scene Study” eğitmeni ,The Actors Studio’nun jüri üyesi/ daimi üyesi ve SAG,AEA ve AFTRA oyuncu ve produksiyon derneklerinin de daimi üyesidir.

The Actors Studio’nun en son oyunu  “Free Gift Inside” da Eli karakteriyle karşımıza çıkmıştır, ondan önce New Federal Tiyatrosu’nda  “Kernal of Sanity” oyununda Frank adlı karakteri başarıyla canlandırmıştır.

KURT WEILL’in “Marie Galante’ oyununun Amerika prömiyerinde, Michael Weller Tiyatro’sunda “The Framer” adlı oyunda dünya promiyerinde  rol almıştır.

The Actors Studio’nun daimi üyesi olup, The Actors Studio’da “Hat Full of Rain”,“Thunder Rock” ve “Days of Wine and Roses” da başrollerde oynamıştır.

Off Broadway oyunları da şunlardır :”The Big Vig” Bank Street Theatre

“The Sleeping Girl”  Peter Jay Sharpe Theatre

Tom Brangle bir çok ünlü isimle kamera önünde ve workshoplarda çalışmıştır. Bu ünlü isimlerden bazıları Al Pacino, Mark Ruffalo,Eli Wallach, Frank Corsaro ,Estelle Parsons, Arthur Penn, Marissa Tomei, Harvey Keitel, Ellen Burstyn ve Juliette Binoche.

Tom Brangle, ACTEDCITY nin bünyesinde workshoplar verecektir.

Bize Katılmak İster Misin?

Bize Katılmak İster Misin?

Bize Ulaş
Halk Caddesi No:52-4, Üsküdar, İSTANBUL
+90-505 005-6047
Pazartesi-Cuma 10:00-19:00
Call Now ButtonHemen Ara