Menu
Menu

MİSYON

ACTEDCITY nin kuruluş amacı Türkiye’de oyunculuğa ve oyunculuk eğitimine farklı,yenilikçi ve dinamik bir bakış açısı getirmektir.

Stüdyoda verilen eğitim Eric Morris tekniğini baz alarak oyuncuya kendi tekniğini yaratma yetisini ve öğrendiklerini sahnede, TV ve sinema setlerinde işlevsel hale getirme yeteneğini kazandırmaktır.

Teknik oyuncunun performansının bir performansdan çok yaşanılmış bir deneyim olmasını amaçlar. Eric Morris’in de dediği gibi oyuncu deneyimleyen kişidir. Bu anlamda ACTEDCITY  nin amacı oyuncuya bu deneyimleme halini an ve an yaşatmaktır.

Stüdyo oyuncuyu, oyunculuk derslerinin yanısıra ses/nefes/şan, hareket ve stüdyonun Amerika’da isim yapmış okullarla olan bağlantılarını kullanarak getireceği kamera önü oyunculuk workshoplarıyla eğiterek fiziksel, ruhsal ve zihinsel olarak profesyonel hayata hazırlamayı amaçlar.

Her oyuncunun ihtiyaçlarının ve yeteneklerinin farklığının farkında olarak kişiye özel çalışmalarla bu ihtiyaçların giderilmesi esas alınır.

Kitlelerle değil bireylerle özel olarak ilgilenmek temel amacımızdır. ACTEDCITY herkese açıktır ama herkese göre değildir.

Oynadığınız karaktere kendinizden hep birşeyler katarsınız. Aksi takdirde bu oyunculuk olmaz, bu yalancılık olur.

Johnny Depp