Menu
Menu

Blog

AL PACINO’NUN OYUNCU KOÇU GELİYOR!

Radikal_logo

Al Pacino, Mark Ruffalo, Arthur Penn, Eli Wallach, David Straithhorn gibi dünyaca ünlü oyunculara eğitim veren Tom Brangle Türkiye’de!

Al Pacino, Mark Ruffalo, Arthur Penn, Eli Wallach, David Straithhorn, Marissa Tomei, Harvey Keitel, Estelle Parsons, Frank Corsaro, Ellen Burstyn, Lee Grant, Jerry Stiller, Juliette Binoche gibi dünyaca ünlü oyunculara eğitim veren Tom Brangle Türkiye ’de! Brangle, oyuncu ve oyuncu adaylarına üç günlük eğitim programıyla Actedcity Oyunculuk Stüdyosu’nda workshop yapacak.

23, 24, 25 ve 26, 27, 28 Kadım tarihlerinde iki ayrı workshop verecek olan Brangle, katılımcılara sinema ve televizyonda oyunculuk ve audition tekniklerini katılımcılara öğretecek.

Birçok başarılı oyuncuya Amerika, Kanada ve İtalya’da esin kaynağı olan Tom Brangle, Create UR Life’ın kurucularından biri. Ayrıca The Actors Studio’nun daimi üyelerinden ve SAG, AEA ve AFTRA gibi oyuncu ve prodüksiyon derneklerinin daimi üyesi.

New Federal Tiyatrosu’nda ‘Kernal of Sanity’ oyununda Frank adlı karakteri başarıyla canlandıran Tom Brangle, Kurt Weill’ın ‘Marie Galante’ oyununun Amerika; Michael Weller Tiyatrosu’nun ‘The Framer’ adlı oyununun da dünya prömiyerinde rol aldı. Brangle ayrıca The Actors Studio’da ‘Hat Full of Rain’, ‘Thunder Rock’ ve ‘Days of Wine and Roses’ oyunlarında da yer aldı.

 

 

Back to Blog
Back to Blog